Ilustrátoři

Baránková, Vlasta (F jako Fík, Okno do komína)
Beneš, Pavel (Tančící princezna)
Boušková, Zdeňka (Jak to bylo dál…, Zeď – Čtení trávy)
Buchalová, Bára (U nás bydlí zvířata)
Calvo Martín, Nora (Jmenuji se Alice, Jmenuji se Ester, Jmenuji se Martina)
Cenkl, Jakub (Černobílé pohádky)
Cesnak, Jozef (A čo bolo ďalej?)
Čechová, Olga (Panáček Paneláček)
Čelanović, Tihomir (Letovanje u praistoriji, Vera, Nika i njihovih sedam baka, Začarana učionica)
Čuma, Aleš (Zetíkova cesta – Slabikář, Zetíkova cesta – Písmenkář, Cesta na planetu Zet)
Danglár, Jozef Gertli (Holky na vodítku, Devojke na uzdi)
Deisadze, Zaur (Mít tak psa, Dječak koji je želio psa)
Dvořáková, Lucie (Deník vodnice PuškvoryNatálčin andulák)
Fixl, Jiří (Kozí pohádky, Pomeranče v podprsence)
Franzová, Olga (Adélka a Zlobidýlko – 1. i 2. vyd., Neotesánek)
Gasko, Katarina (Psi, psi, psi!)
Handy (Strážci světla – Gotické okno, Strážci světla – Písmeno x)
Holasová, Aneta (Danda má hlad)
Ilkovičová, Katarína (Kočka Kačka)
Ishida, Nanako (Lucka Luciperka – 2. vyd.)
Krejčová, Zdeňka (Panenka z ebenového dřeva – 2. vydání)
Krygielová, Darina: (Ťapka, kočka stěhovavá)
Kučerovský, Tomáš (Řvi potichu, brácho, Krič potichu, braček)
Kyšková, Barbora (Ďasík a ĎáblíkÚtěk Kryšpína N.)
Llapashtica, Mentor (Dora i naočale)
Lovis – Miler, Kateřina (Medvídek – Kdo si se mnou bude hrát?)
Mahboob, Justyna (Cukienek dla dziadka Tadka)
Marešová, Jarmila (Ráno v trávě)
Martiška, Juraj (To si piš!)
Mastníková, Anna (Ňouma z áčka)
Mastníková, Eva (Lentilka pro dědu Edu, Bombonček za dedija Edija, Lentilka pre dedka Edka)
Morkes, Petr (Šel jsem se psem)
Namai, Matyáš (GO! – Ztraceni ve vlnách, Nevinná lavina, Ve spárech džungle, Poušť, všude poušť)
Nikkarin (Nausika, dívka z Knossu)
Palme, Jaromír František (Začarovaná třída, Das magische KlassenzimmerVítej, Karle!)
Pavlova, Martina (Kde jsi, Pierote?, Lauro, ty jsi ale číslo, Pomeranče v podprsence)
Procházková, Lenka (Červená Karkulka)
Průšková, Eva (Mimínek)
Radnóti, Blanka (Add a mancsod!)
Regitko, Miro (Můj anděl se umí prát, Začarovaná trieda, Začarimen trieda)
Rop, Marko (Začarani razred)
Schulz, Alena (Chobotem sem, chobotem tam)
Skala, Martina (Kouzelná flétna)
Skoupilová, Tereza (Pojďme hrát  divadlo!)
Starý, Milan (Obrázková encyklopedie pro nejmenší, Velká dětská encyklopedie)
Sýkorová – Pekárková, Eva (Teta to plete, Teta to zase plete, Táta to motá, Yveta to ví)
Ščerbová, Tereza (I hračky si chtějí hrát)
Šedivá, Eva (Bramborová Bára)
Šmarda, Richard (Míša a Šíma)
Šplíchal, Antonín (Trosečníci)
Švejdová, Vlasta (Kočka Kačka herečkou, Lucka Luciperka, O kočce Kačce, Sněhuláci z Mrkvonos)
Švrčková, Eva (Kluk a pes, Chlapec a pes, Fant in pes)
Tichá, Marie (O Puclíkovi, Věra, Nika a sedm babiček)
Tománek, Jan (Kozí příběh, Kozí příběh se sýrem)
Troják, Jakub (www.bez-bot.cz)
Uhrín, Mišo (Zlo nemá na kouzlo)
Veverková, Magda (Řád sladkého sněhuláka)
Vranovský, Přemysl (Zvířata zblízka)
Vydrová, Markéta (Johanka z parku)
Wagnerová, Denisa (Lufťačky)
Zahradník, Martin (Hurvínek a kouzelné muzeum)
Zápal, Jaromír (Medvědí pohádka)
Zmatlíková, Helena (Dárek pro Sáru, Eliáš a liška, Emánek má nápadyFotbal s Fandou, Hrnečku, vař!, Rozpustilá ozvěna, Štěkej, Mourku!, Žofinka Ofinka)