Podle místa

Od roku 1998 do roku 2019  jsem absolvovala celkem 2197 besed, autorských čtení, křtů, pasování prvňáčků na čtenáře a natáčení pro rozhlas či televizi.

2021

Vysokomýtsko – 20., 21., 22. 4. 2021

2020

Bory (1x) – 14. 9. 2020
Brada – Rybníček – 15. 7. 2020
Brada – Rybníček – 16. 7. 2020
Brodek u Konice (1x) – 1. 10. 2020
Dolní Břežany – 15. 10. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Dolní Heřmanice (1x) – 16. 9. 2020
Horní Štěpánov (1x) – 1. 10. 2020
Hovězí – 13. 10. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Chlum – 5. 11. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Chýně (2x) – 8. 9. 2020
Karolinka – 13. 10. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Krahulčí (1x) – 25. 9. 2020
Letiny – 5. 11. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Lhotky (1x) – 15. 9. 2020
Lipová (1x) – 1. 10. 2020
Milovice (1x)  – 7. 9. 2020
Moravec (1x) – 14. 9. 2020
Mostiště (1x) – 15. 9. 2020
Mrákotín (1x) – 25. 9. 2020
Praha – Café Louvre (1x) – 10. 9. 2020
Praha – Hlavní nádraží (1x) – 17. 9. 2020
Praha – Klementinum (2x) – 23. 9. 2020
Praha – ZŠ Chmelnice – 11. 11. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Ruda (1x) – 16. 9. 2020
Stará Říše (1x) – 24. 9. 2020
Štětí (2x) – 21. 9. 2020
Urbanov (1x) – 24. 9. 2020
Úhonice (3x) – 18. 9. 2020
Zlenice (Dětský den) (1x)  – 25. 7. 2020

WEBESEDY

20. 4. 2020 – se ZŠ da Vinci Dolní Břežany (5. třída)
23. 4. 2020 – se ZŠ da Vinci Dolní Břežany (2. stupeň)
2. 11. 2020 – se ZŠ Šenov
5. 11. 2020 – s knihovníky ČR
18. 11. 2020 – se studenty sekundy – Gymnázium Nad Alejí

Byšice – 30. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Holýšov – 2. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Holýšov – 3. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Horní Lideč – 16. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Hovězí – 27. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Hovězí – 28. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Chlum – 29. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Chýně – 24. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Ivančice – 6. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Jablonné v Podještědí – 17. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Komořany – 14. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Ledeč nad Sázavou – 8. 6. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Letiny – 29. 4. 2020  ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Liberec – 11. 6. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Lovosice – 21. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Mimoň – 26. 5. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Nemojany – 14. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Odolena Voda – 8. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Olomouc – 23. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Ostrov – 7. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Pozděchov – 16. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Praha – Barrandov – 27. 3. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Praha – Malá Strana – 26. 3. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Praha – MŠ Lešenská – 4. 6. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Praha – Slivenec – 31. 3. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Praha – Slivenec – 4. 5. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Praha – Svět knihy – 14. 5. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Praha – ZŠ Meteorologická – 27. 3. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Rožmitál pod Třemšínem – 20. 4. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Slavkov u Brna – 11. 5. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Turnov – 15. 6. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS
Žleby – 30. 3. 2020 ZRUŠENO – KORONAVIRUS

 

 

2019 (realizováno 119 akcí)

Bakov nad Jizerou (2x) – 15. 4. 2019
Berlín – Muzeum Mach Mit (1x) – 13. 10. 2019
Blovice (2x) – 16. 5. 2019
Brno – Výstaviště (1x) – 29. 10. 2019
Brno – ZŠ Jana Babáka (2x) – 21. 11. 2019
Černošice (1x) – 29. 3. 2019
Dlouhý Most (2x) – 29. 3. 2019
Dolní Kralovice (4x) – 1. 11. 2019
Dřísy (2x) – 7. 5. 2019
Hlubočky – Mariánské Údolí (2x) – 4. 11. 2019
Hodějice (1x)  – 12. 11. 2019
Hořovice (2x) – 20. 5. 2019
Hořovice (2x) – 21. 5. 2019
Hrušky (1x) – 13. 11. 2019
Chocenice (1x) – 17. 5. 2019
Chvaletice (2x) – 16. 4. 2019
Karlštejn – Čtení ve vlaku (1x) – 17. 9. 2019
Kosmonosy (2x) – 1. 10. 2019
Kosmonosy (2x) – 3. 10. 2019
Kounice (2x)  – 26. 9. 2019
Kunice (2x) – 30. 9. 2019
Liberec (2x) – 7. 6. 2019
Louny (2x) – 26. 3. 2019
Louny (2x) – 27. 3. 2019
Mimoň (2x) – 7. 11. 2019
Mníšek pod Brdy (2x) – 5. 6. 2019
Mokrá – Horákov (3x) – 10. 10. 2019
Náměšť na Hané (2x) – 4. 6. 2019
Němčany (1x) – 12. 11. 2019
Nížkovice (1x) – 13. 11. 2019
Postoloprty (2x) – 17. 10. 2019
Postoloprty (2x) – 24. 10. 2019
Praha – MŠ Barrandov (2x) – 18. 11. 2019
Praha – Divadlo Radka Brzohohatého (křest) (1x) – 27. 11. 2019
Praha – Česká televize (Studio 6) (1x) – 30. 5. 2019
Praha – Český rozhlas (1x) – 18. 9. 2019
Praha – Čteme pro Kuře (1x) – 10. 12. 2019
Praha – DOX (Zlatá stuha) (1x) – 29. 4. 2019
Praha – Gymnázium Postupická (2x) – 20. 11. 2019
Praha – Hlavní nádraží (1x) – 19. 9. 2019
Praha – Klementinum (2x) – 12. 6. 2019
Praha – Korunní (2x) – 6. 6. 2019
Praha – Muzeum hl. města Prahy (1x) – 5. 11. 2019
Praha – Nebušice (1x) – 25. 11. 2019
Praha – Nemocnice Motol (1x) – 30. 5. 2019
Praha – Novodvorská (Bookni si) (1x) – 19. 9. 2019
Praha – Pohořelec (1x) – 28. 11. 2019
Praha – Sněmovna (1x) – 14. 5. 2019
Praha – SUK – Čteme všichni (1x) – 11. 4. 2019
Praha – Svět knihy (1x) – 9. 5. 2019
Praha – Svět knihy (1x) – 10. 5. 2019
Praha – Štěrboholy (Adore) (1x) – 24. 5. 2019
Praha – Ústřední knihovna (Děti, čtěte) (1x) – 31. 5. 2019
Praha – Vnitroblock Holešovice – křest (1x) – 8. 11. 2019
Proboštov (2x) – 21. 6. 2019
Rožmitál pod Třemšínem (2x) – 22. 10. 2019
Říčany (3x) – 13. 6. 2019
Seč (1x) – 17. 5. 2019
Senice na Hané (2x) – 4. 6. 2019
Slatinice (2x) – 3. 6. 2019
Staré Město (pod Sněžníkem) (1x) – 20. 6. 2019
Stochov (2x) – 2. 4. 2019
Střelice (2x) – 8. 10. 2019
Šaratice (2x) – 11.11. 2019
Štěchovice (1x) – 23. 5. 2019
Šumperk (1x) – 20. 6. 2019
Turnov (1x) – 19. 6. 2019
Týnec nad Sázavou (2x) – 16. 10. 2019
Unhošť (2x) – 12. 4. 2019
Unhošť (2x) – 17. 4. 2019
Ústí nad Labem (2x) – SNP – 21.10. 2019
Vyškov (2x) – 8. 11. 2019
Zlenice (1x) – 3. 8. 2019
Žebrák (2x) – 6. 5. 2019

 

2018 (realizováno 163 akcí)

Bezvěrov (1x) – 23. 4. 2018
Borovany (1x) – 1. 10. 2018
Brno (1x) – 6. 6. 2018
Brod nad Dyjí (1x) – 18. 4. 2018
Čechtice (3x)- 26. 9. 2018
Čechy pod Kosířem (2x) – 10. 4. 2018
Černovice (1x) – 17. 10. 2018
České Budějovice (rozhlas) (1x) – 1. 10. 2018
Český Brod (3x) – 23. 10. 2018
Český Rudolec (3x) – 4. 10. 2018
Český Těšín (1x) – 11. 10. 2018
Dubí (2x) – 25. 9. 2018
Dukovany (1x) – 20. 4. 2018
Frýdek – Místek (2x) – 12. 10. 2018
Horní Bečva (4x) – 9. 10. a 10. 10. 2018 
Hostomice (2x) – 24. 10. 2018
Hronov (2x) – 7. 11. 2018
Humpolec (3x) – 3. 5. 2018
Huslenky (1x) – 8. 10. 2018
Chlum u Třeboně (3x) – 2. 10. 2018
Choltice (1x) – 6. 4. 2018
Chrast (2x) – 22. 10. 2018
Ivančice (2x) – 5. 6. 2018
Janovice nad Úhlavou (2x) – 1. 11. 2018
Jevišovice (2x) – 20. 4. 2018
Klatovy (2x) – 31. 10. 2018
Kolín (1x) – 23. 10. 2018
Konice (1x) – 12. 4. 2018
Lány (1x) – 18. 3. 2018
Lázně Bohdaneč (1x) – 6. 4. 2018
Ledenice (1x) – 1. 10. 2018
Liberec  – Festival dětského čtenářství (3x) – 7. 6. 2018
Libochovice (1x) – 18. 5. 2018
Libštát (2x) – 9. 5. 2018
Líšnice (1x) – 22. 5. 2018
Louny (2x) – 26. 10. 2018
Luhačovice (2x) – 16. 4. 2018
Mašovice (1x) – 19. 4. 2018
Mikulovice (u Znojma) (2x) – 19. 4. 2018
Mlečice (1x) – 3. 4. 2018
Morávka (2x) – 11. 10. 2018
Náchod (1x) – 7. 11. 2018
Nasavrky (2x) – 22. 10. 2018
Němčice nad Hanou (2x) – 9. 4. 2018
Niva (1x) – 12. 4. 2018
Nová Bystřice (3x) – 3. 10. 2018
Nový Hrozenkov (1x) – 8. 10. 2018
Olešnice v Orlických horách (1x) – 8. 11. 2018
Ondřejov (2x) – 12. 11. 2018
Otinoves (1x) – 12. 4. 2018
Pernarec (2x) – 24. 4. 2018
Piešťany – 18. 10. – 19. 10. (3x) 2018
Plumlov (2x) – 11. 4. 2018
Poplze (1x) – 18. 5. 2018
Praha (1x) – Celé Česko čte dětem – 28. 5. 2018
Praha – Centrum Filipovka (1x) – 23. 3. 2018
Praha – Centrum Paraple (1x) – 19. 2. 2018
Praha – Český rozhlas 2 (Stříbrný vítr) (1x) – 12. 5. 2018
Praha – Český rozhlas 2 (Noční Mikrofórum) (1x) – 5.8. 2018
Praha – Český rozhlas (Radiožurnál, Plus) (2x) – 24. 7. 2018
Praha – Hlavní nádraží  (1x) – 20. 9. 2018
Praha – Košíře (Autismus jako dar) (1x) – 5. 12. 2018
Praha – Literární sabat v Dark Velvet Café (1x) – 18. 1. 2018
Praha – Modřany (2x) – 10. 11. 2018
Praha – Novodvorská (1x) – 18. 9. 2018
Praha – Radotín (2x) – 16. 10. 2018
Praha – SUK (1x) – 4. 4. 2018
Praha – Svět knihy (1x) – 10. 5. 2018
Praha – Svět knihy (1x) – 11. 5. 2018
Praha – Svět knihy (1x) – 12. 5. 2018
Praha – Wonderland Academy (2x) – 23. 3. 2018
Praha – Žluté lázně (1x)  – 23. 6. 2018
Práče (1x) – 18. 4. 2018
Přibyslav (2x) – 31. 5. 2018
Rohatec (1x) – 17. 4. 2018
Rousínov (2x) – 13. 4. 2018
Roztoky (2x) – 14. 6. 2018
Řevnice (1x) – 18. 9. 2018
Říčany (2x) – 15. 10. 2018
Říčany (2x) – 5. 11. 2018
Slavkov u Brna (1x) – 6. 6. 2018
Slavonice (1x) – 5. 10. 2018
Smržovka (2x) – 5. 4. 2018
Solenice (2x) – 26. 4. 2018
Staré Hamry (1x) – 10. 10. 2018
Staré Město pod Landštejnem (2x) – 5. 10. 2018
Stráž pod Ralskem (3x) – 23. 5. 2018
Svojšín (2x) – 25. 4. 2018
Štěchovice (1x) – 17. 5. 2018
Tovačov (1x) – 10. 4. 2018
Vejprty (2x) – 25. 9. 2018
Velké Karlovice (1x) – 9. 10. 2018
Velký Osek (2x) – 27. 3. 2018
Větrný Jeníkov (2x) – 4. 5. 2018
Vizovice (1x) – 16. 4. 2018
Vlčnov (2x) – 17. 4. 2018
Všeruby (2x) – 23. 4. 2018
Záhoří (u Písku) (3x) – 7. 5. 2018
Žebrák (1x) – 1. 3. 2018
Železná Ruda (2x) – 2. 11. 2018
Želiv (1x) – 20. 4. 2018

2017 (realizováno 180 akcí)

Bavorov (1x) – 30. 11. 2017
Benešov nad Ploučnicí (2x) – 7. 3. 2017
Blatná (1x) – 15. 3. 2017
Bochov (1x) – 3. 10. 2017
Borohrádek (2x) – 9. 6. 2017
Brno (Didaktis) (1x) – 20. 3. 2017
Březnice (2x) – 15. 3. 2017
Bučovice (2x) – 24. 3. 2017
Česká Skalice (1x) – 6. 6. 2017
Dětřichov (1x) – 13. 6. 2017
Domašov nad Bystřicí (1x) – 10. 10. 2017
Frýdlant (2x) – 13. 6. 2017
Habartice (1x) – 12. 6. 2017
Heřmanův Městec (2x) – 27. 2. 2017
Horažďovice (2x) – 13. 3. 2017
Hořovice (2x) – 1. 3. 2017
Hrabišín (1x) – 21. 6. 2017
Chlumčany (2x) – 2. 11. 2017
Chocerady (1x) – 31. 3. 2017
Chudenice (1x) – 3. 11. 2017
Jesenice u Rakovníka (1x) – 5. 10. 2017
Jičín (pasování) (3x) – 24.1.2017
Jičín (pasování) (4x) – 25.1.2017
Jičín (pasování) (4x) – 26.1.2017
Jistebnice (2x) – 4. 4. 2017
Jívová (1x) – 10. 10. 2017
Karlova Studánka (1x) – 20. 6. 2017
Klobouky (2x) – 21. 3. 2017
Kolešovice (3x) – 5. 10. 2017
Koloveč (1x) – 3. 11. 2017
Komárov (3x) – 2. 3. 2017
Kostelec nad Orlicí (1x) – 8. 6. 2017
Kostomlaty pod Milešovkou (1x) – 23. 10. 2017
Kovářov (2x) – 5. 4. 2017
Krásný Les (1x) – 14. 6. 2017
Krušovice (1x) – 6. 10. 2017
Ktiš (1x) – 1. 12. 2017
Libavá (2x) – 10. 10. 2017
Libina (2x) – 21. 6. 2017
Lípa nad Orlicí (1x) – 8. 6. 2017
Loučeň (2x) – 17. 3. 2017
Loučná nad Desnou (1x) – 21. 6. 2017
Lubenec (1x) – 4. 10. 2017
Malá Morávka (1x) – 20. 6. 2017
Merklín (1x) – 2. 11. 2017
Městec Králové (2x) – 8. 3. 2017
Milevsko (3x) – 3. 4. 2017
Mirotice (1x) – 14. 3. 2017
Mšeno (2x) – 9. 3. 2017
Mutějovice (1x) – 6. 10. 2017
Mýto (2x) – 16. 3. 2017
Netolice (1x) – 28. 11. 2017
Nové Město pod Smrkem (1x) – 16. 6. 2017
Nový Malín (1x) – 22. 6. 2017
Odry (3x) – 11. 10. 2017
Omice (1x) – 23. 3. 2017
Opočno (2x) – 6. 6. 2017
Oskava (1x) – 22. 6. 2017
Osnice (3x) – 14. 11. 2017
Ostroměř (2x) – 27. 1. 2017
Panenský Týnec (2x) – 24. 10. 2017
Piešťany (1x) – 26. 9. 2017
Praha – Bratrská škola (2x) – 31. 3. 2017
Praha – Český rozhlas (1x) – 29. 3. 2017
Praha – ČT (Sama doma) (1x) – 30. 3. 2017
Praha (Děti, čtete?) (1x) – 1. 6. 2017
Praha – divadlo Minor – 14. 12. 2017
Praha – 13. 12. 2017
Praha – Horní Počernice (2x) – 2. 6. 2017
Praha – Hornomlýnská (1x) – 31. 3. 2017
Praha – Knihovna Václava Havla (1x) – 29. 3. 2017
Praha – Městská knihovna – křest GO!1 (1x) – 14. 9. 2017
Praha – PORG Jánošíkova (2x) – 30. 4. 2017
Praha (Suk 2016) (1x) – Památník národního písemnictví -12. 4. 2017
Praha – Svět knihy (1x) – 11. 5. 2017
Prachatice (3x) – 27. 11. 2017
Prešov (3x) – 28. 9. 2017
Prešov (3x) – 29. 9. 2017
Proseč (2x) – 5. 6. 2017
Radnice (1x) – 31. 10. 2017
Raspenava (2x) – 15. 6. 2017
Skuteč (2x) – 5. 6. 2017
Spálené Poříčí (2x) – 1. 11. 2017
Spálov (3x) – 12. 10. 2017
Stará Ľubovňa (2x) – 27.9. 2017
Stará Ves (1x) – 19. 6. 2017
Stráž nad Ohří (1x) – 2. 10. 2017
Střelské Hoštice (1x) – 14. 3. 2017
Stupno (1x) – 31. 10. 2017
Šaľa (1x) – 25. 9. 2017
Šlapanice (2x) – 20. 3. 2017
Tlustice (1x) – 3. 3. 2017
Týniště nad Orlicí (1x) – 8. 6. 2017
Úštěk (2x) – 10. 3. 2017
Valeč (1x) – 3. 10. 2017
Vamberk (2x) – 7. 6. 2017
Velká Bíteš (2x) – 23. 3. 2017
Velká Bystřice (2x) – 9. 10. 2017
Velké Losiny (1x) – 23. 6. 2017
Velký Újezd (1x) – 9. 10. 2017
Vícenice u Náměště (1x) – 22. 3. 2017
Višňová (1x) – 14. 6. 2017
Vitějovice (2x) – 28. 11. 2017
Vlachovo Březí (2x) – 29. 11. 2017
Vodňany (1x) – 30. 11. 2017
Volary (2x) – 1. 12. 2017
Volyně (1x) – 29. 11. 2017
Vrané nad Vltavou (2x) – 27. 3. 2017
Vrané nad Vltavou (2x) – 28. 3. 2017
Vrané nad Vltavou (1x) – 29. 3. 2017
Vroutek (1x) – 4. 10. 2017
Zaječov (1x) – 3. 3. 2017
Zbiroh (3x) – 30. 10. 2017

2016 (realizováno 157 akcí)

Bakov nad Jizerou (2x) – 1. 3. 2016
Bardejov (Lentilkovanie) (1x) – 26. 9. 2016
Benátky nad Jizerou (2x) – 11. 3. 2016
Blovice (2x) – 8. 11. 2016
Bolatice (2x) – 17. 5. 2016
Bratislava (Lentilkovanie) (1x) – 30. 9. 2016
Brusel (8x) – 24. – 27. 11. 2016
Budišov nad Budišovkou (2x) – 3. 11. 2016
České Budějovice (3x) – 7. 10. 2016
Český Dub (1x) – 2. 3. 2016
Český Dub (2x) – 4. 3. 2016
Dolní Benešov (2x) – 18. 5. 2016
Dolní Dvořiště (2x) – 5. 10. 2016
Frenštát pod Radhoštěm (2x) – 18. 10. 2016
Fryšták (1x) – 14. 10. 2016
Golčův Jeníkov (2x) – 19. 10. 2016
Herálec (2x) – 14. 11. 2016
Hevlín (2x) – 12. 10. 2016
Hlučín (2x) – 16. 5. 2016
Holešov (2x) – 17. 10. 2016
Horní Planá (2x) – 6. 10. 2016
Hrušovany nad Jevišovkou (2x) – 12. 10. 2016
Hvožďany (1x) – 7. 11. 2016
Jaroslavice (2x) – 10. 10. 2016
Jilemnice (1x) – 22. 3. 2016
Jirkov (1x) – 1. 4. 2016
Kácov (1x) – 27. 8. 2016
Kardašova Řečice (2x) – 25. 10. 2016
Konstantinovy Lázně (1x) – 18. 3. 2016
Koryčany (1x) – 13. 10. 2016
Košice (6x) – 21. – 22. 10. 2016
Kravaře (2x) – 19. 5. 2016
Krupka (1x) – 6. 5. 2016
Křemže (3x) – 4. 10. 2016
Křivoklát (1x) – 22. 11. 2016
Ledeč nad Sázavou (4x) – 9. – 10. 6. 2016
Lednice (2x) – 11. 10. 2016
Levice (Lentilkovanie) (2x) – 28. 9. 2016
Levoča (Lentilkovanie) (1x) – 27. 9. 2016
Liberec (1x) – 3. 6. 2016
Litovel (2x) – 2. 11. 2016
Manětín (2x) – 14. 3. 2016
Martin (Lentilkovanie) (1x) – 29. 9. 2016
Měčín (2x) – 11. 11. 2016
Mikulov (2x) – 11. 10. 2016
Milovice (2x) – 20. 10. 2016
Miroslav (2x) – 10. 10. 2016
Moravský Beroun (1x) – 4. 11. 2016
Napajedla (1x) – 14. 10. 2016
Nepomuk (1x) – 10. 11. 2016
Osečná (2x) – 3. 3. 2016
Pardubice (2x) – 5. 4. 2016
Petroupim (3x) – 15. 11. 2016
Planá (1x) – 15. 3. 2016
Plánice (1x) – 11. 11. 2016
Praha (MeetFactory – Bookni si) (3x) – 15. 9. 2016
Praha (Café AdAstra) (1x) – 27. 5. 2016
Praha (Český rozhlas 2, Host do domu) (1x) – 27. 7. 2016
Praha (Era Svět – Robinson Crusoe na ostrově zvířátek) (1x) – 20. 2. 2016
Praha (Písecká brána – NAUTIS) – (1x) 19. 6. 2016
Praha (Slovenský inštitút) (1x) – 28. 11. 2016
Praha (Střešovice) (1x) – 3. 12. 2016
Praha (Svět knihy – Albatros + sál Rosteme s knihou + stánek Grada) (3x) – 12. 5. 2016
Praha (Svět knihy – Albatros) (1x) – 13. 5. 2016
Praha (Ústav pro českou literaturu Akademie věd) (1x) – 26. 1. 2016
Prešov (Lentilkovanie) (1x) – 26. 9. 2016
Přeštice (2x) – 9. 11. 2016
Rozvadov (1x) – 16. 3. 2016
Rožmitál pod Třemšínem (2x) – 7. 11. 2016
Stříbro (2x) – 17. 3. 2016
Světlá pod Ještědem (1x) – 2. 3. 2016
Svratka (1x) – 14. 11. 2016
Šternberk (2x) – 1. 11. 2016
Štěchovice (1x) – 14. 6. 2016
Švihov (1x) – 10. 11. 2016
Tachov (2x) – 16. 3. 2016
Tanvald (2x) –  8. 3. 2016
Teplá (3x) – 15. 3. 2016
Turnov (2x) – 7. 3. 2016
Týn nad Vltavou (2x) – 3. 10. 2016
Velké Březno (2x) – 17. 6. 2016
Veselí nad Lužnicí (1x) – 24. 10. 2016
Vracov (2x) – 13. 10. 2016
Vranov nad Topľou (1x) – 26. 9. 2016
Vranov nad Topľou (Lentilkovanie) (1x) – 27. 9. 2016
Všenory (2x) – 23. 3. 2016
Zábřeh (1x) – 31. 10. 2016
Zlenice (1x) – 30. 7. 2016
Zruč nad Sázavou (2x) – 8. 6. 2016
Žilina (Lentilkovanie) (1x) – 29. 9. 2016

2015 (realizováno 175 akcí)

Batňovice (1x) – 27. 11. 2015
Beroun (2x) – 20. 3. 2015
Bělá pod Pradědem (2x) – 12. 10. 2015
Blatnice (2x) – 27. 10. 2015
Bojnice (2x) – 1. 10. 2015
Brandýs nad Labem (2x) – 22. 5. 2015
Brno  (Didaktis) (1x) – 10. 12. 2015
Bystré (2x) – 24. 3. 2015
Byšice (2x) – 6. 3. 2015
Červený Kostelec (3x) – 4. 3. 2015
Deblín (1x) – 10. 12. 2015
Dobratice (1x) – 10. 4. 2015
Dobrá (2x) – 21. 10. 2015
Dolní Dunajovice (2x) – 4. 11. 2015
Dolní Poustevna (2x) – 11. 3. 2015
Domažlice (2x) – 19. 5. 2015
Domažlice (2x) – 20. 5. 2015
Dubicko (3x) – 16. 12. 2015
Dvůr Králové (1x) – 7. 10. 2015
Hlinsko (2x) – 23. 3. 2015
Hnojník (1x) – 9. 4. 2015
Horní Jelení (2x) – 26. 10. 2015
Horní Kostelec (1x) – 5. 3. 2015
Hořice (3x) – 6. 10. 2015
Hořice (1x) – 23. 11. 2015
Hořovice (1x) – 3. 3. 2015
Hradec Králové (3x) – 24. 11. 2015
Janovice nad Úhlavou (2x) – 17. 3. 2015
Jaroměř (2x) – 23. 11. 2015
Jaroměřice nad Rokytnou (2x) – 1. 12. 2015
Javorník (1x) – 14. 10. 2015
Jemnice (2x) – 30. 11. 2015
Jeseník (2x) – 13. 10. 2015
Jinočany (2x) – 7. 4. 2015
Kašava (3x) – 12. 11. 2015
Katovice (2x) – 8. 10. 2015
Kdyně (2x) – 21. 5. 2015
Klatovy (2x) – 18. 3. 2015
Kolinec (2x) – 16. 3. 2015
Kopřivnice (2x) – 22. 10. 2015
Králíky (2x) – 15. 10. 2015
Kynšperk nad Ohří  (2x) – 27. 3. 2015
Liberec (2x) – 27. 2. 2015
Lovosice (2x) – 13. 3. 2015
Miletín (1x) – 7. 10. 2015
Mladá Boleslav  (2x) – 13. 4. 2015
Mořinka (1x) – 10. 3. 2015
Nehvizdy (4x) – 9. – 10. 11. 2015
Neratovice (2x) – 3. 12. 2015
Nošovice (1x) – 9. 4. 2015
Nové Město na Moravě (2x) – 26. 11. 2015
Novosedlice (2x) – 6. 11. 2015
Nýdek (2x) – 23. 10. 2015
Nýrsko (2x) – 19. 3. 2015
Obříství (2x) – 23. 4. 2015
Osov (1x) – 3. 3. 2015
Otrokovice (2x) – 13. 11. 2015
Pardubice (2x) – 2. 3. 2015
Pardubice (2x) – 9. 3. 2015
Piešťany (1x) – 2. 10. 2015
Pohořelice (2x) – 3. 11. 2015
Polná (2x) – 31. 3. 2015
Praha (Albatros) (1x) – 11. 11. 2015
Praha (Hornomlýnská) (Noc s Andersenem) (1x) – 27. 3. 2015
Praha (IKEA Černý Most) (1x) – 21. 3. 2015
Praha (INSPO) – 28. 3. 2015
Praha (Jarov) (2x) – 8. 4. 2015
Praha (Den poezie Petřín) (1x) – 8. 11. 2015
Praha (Kunratice – křest CD) (1x) – 11. 11. 2015
Praha (Svět knihy) (1x) – 14. 5. 2015
Praha (ZŠ Litvínovská) (1x) – 26. 5. 2015
Praha (ZŠ Norbertov) (1x)  – 16. 4. 2015
Praha (ZŠ Táborská) (2x) – 27. 5. 2015
Praha (ZŠ Valdštejnská) (1x) – 16. 4. 2015
Prievidza (2x) – 30.9. 2015
Proboštov (1x) – 12. 6. 2015
Přelouč (1x) – 25. 3. 2015
Rudíkov (2x) – 25. 11. 2015
Řečany nad Labem (1x) – 25. 3. 2015
Soběšovice (1x) – 10. 4. 2015
Stárkov (1x) – 5. 3. 2015
Strakonice (2x) – 9. 10. 2015
Světlá nad Sázavou (2x) – 1. 4. 2015
Šardice (2x) – 2. 11. 2015
Toužim (2x) – 26. 3. 2015
Trmice (2x) – 12. 3. 2015
Trmice (1x) – 12. 6. 2015
Trnava (1x) – 2. 10. 2015
Třebařov (2x) – 19. 10. 2015
Třebotov (2x) – 14. 4.  2015
Uherské Hradiště (4x) – 18. – 20. 11. 2015
Uherský Ostroh (2x) – 19. 11. 2015
Újezd nad Lesy (2x) – 28. 5. 2015
Úpice (2x) – 27. 11. 2015
Vendryně (1x) – 23. 10. 2015
Veselí nad Moravou (1x) – 20. 11. 2015
Vlašim (2x) – 20. 10. 2015
Vranov nad Dyjí (1x) – 2. 12. 2015
Vrchlabí (2x) – 5. 10. 2015
Žamberk (2x) – 16. 10. 2015
Žulová (1x) – 14. 10. 2015

2014  (realizováno 114 akcí)

Bánov (1x) – 11. 6. 2014
Bílovice nad Svitavou (1x) – 3. 10. 2014
Bystřice pod Hostýnem (2x) – 12. 6. 2014
Čelákovice (2x)  – 13. 3 .2014
Čelákovice (2x) – 14. 3. 2014
Česká Kamenice (2x) – 19. 3. 2014
Český Krumlov (2x) – 13. 5. 2014
Český Těšín (1x) – 24. 5. 2014
Dolní Poustevna (2x) – 11. 3. 2014
Doubravčice (1x) – 3. 4. 2014
Frýdlant nad Ostravicí (1x) – 23. 5. 2014
Havířov (2x) – 29. 4. 2014
Hejnice (1x) – 25. 4. 2014
Hluboká nad Vltavou (2x) – 20. 5. 2014
Hradec nad Moravicí (1x) – 22. 5. 2014
Chrastava (2x) – 10. 4. 2014
Jablonné v Podještědí (2x) – 16. 10. 2014
Jílové (2x) – 11. 11. 2014
Kadaň (2x) – 20. 3. 2014
Kamenice nad Lipou (2x) – 6. 10. 2014
Kaplice (2x) – 26. 3. 2014
Kouřim (1x) – 22. 10. 2014
Kunčice pod Ondřejníkem (1x) – 23. 5. 2014
Liberec (1x) – 25. 4. 2014
Lovosice (2x) – 21. 3. 2014
Lysá nad Labem (2x) – 4. 3. 2014
Mladá Vožice (2x) – 14. 10. 2014
Mnichovo Hradiště  (1x) – 7. 4. 2014
Mrákov (1x) – 23. 10. 2014
Nitra (1x) – 4. 11. 2014
Nivnice (1x) – 11. 6. 2014
Opava (1x) – 22. 5. 2014
Ostrava (1x) – 21. 10. 2014
Pacov (2x) – 13. 10. 2014
Piešťany (1x) – 5. 11. 2014
Plzeň (2x) – 7. 10. 2014
Poděbrady (1x) – 4. 4. 2014
Poděbrady (2x) – 3. 11. 2014
Pohořelice (2x) – 2. 10. 2014
Praha (Akademie Literárních novin) (1x) – 20. 9. 2014
Praha (Břevnov) (1x) – 1. 10. 2014
Praha (Dům národnostních menšin) (1x) – 19. 11. 2014
Praha (Dejvice) (1x) – 29. 9. 2014
Praha (Dědina) (1x) – 30. 9. 2014
Praha (Hradčany) (1x) – 28. 1. 2014
Praha (Hradčany) (1x) – 25. 11. 2014
Praha (Kbely) (2x) – 25. 3. 2014
Praha (Knihovna Komenského) – vyhl. soutěže (1x) – 27. 5. 2014
Praha (Korunní) (2x) – 6. 5. 2014
Praha (Letňany) (1x) – 2. 3. 2014
Praha (Luxor) – Čteme pro kuře  (1x) – 4. 12. 2014
Praha (Meet Factory) (1x) – 3. 3 . 2014
Praha (Meet Factory) (2x) – 18. 9. 2014
Praha (Pedagogické muzeum) (1x) – 12. 11. 2014
Praha (TV, pořad Sama doma) (1x) – 7. 5. 2014
Praha (Stodůlky) (2x) – 1. 4. 2014
Praha (Svět knihy) (2x) – 15. 5. 2014
Praha (Svět knihy)  (1x) – 16. 5. 2014
Praha (Tobogan, Divadlo U Hasičů) (1x) – 13. 9. 2014
Praha (veletrh INSPO) (1x) – 15. 3. 2014
Prachatice (1x) – 24. 9. 2014
Prievidza (2x) – 6. 11. 2014
Proboštov (2x) – 23. 6. 2014
Sázava (Bookfest Sázava) (1x) – 15. 8. 2014
Sedlčany (1x) – 13. 9. 2014
Sluhy (1x) – 31. 10. 2014
Staré Město u Uherského Hradiště (1x) – 10. 6. 2014
Stochov (2x) – 23. 9. 2014
Trenčín (1x) – 5. 11. 2014
Trmice (2x) – 11. 4. 2014
Trmice (1x) – 6. 6. 2014
Třebíč (2x) – 14. 5. 2014
Ústí nad Labem (Krásné Březno) (1x) – 14. 11. 2014
Ústí nad Labem (Všebořice) (1x) – 14. 11. 2014
Ústí nad Orlicí (2x) – 22. 9. 2014
Valtice (1x) – 8. 6. 2014
Velehrad (2x) – 9. 6. 2014
Vimperk (1x) – 24. 9. 2014
Vinařice (1x) – 10. 11. 2014
Žlutice (2x) – 12. 3. 2014

2013  (realizováno 120 akcí)

Beroun (2x) – 9.4.2013
Bystřice nad Pernštejnem (2x) – 16.4.2013
Čečelice (1x) – 2.4.2013
Červený Kostelec (1x) – 27.2.2013
Česká Lípa (1x) – 11.3.2013
Český Těšín (2x) – 27.11.2013
Český Těšín (1x) – 26.11.2013
Dačice (2x) – 19.3.2013
Doksy (1x) – 11.3.2013
Habartov (2x) – 16.5.2013
Humpolec (1x) – 4.6.2013
Cheb (1x) – 22.4.2013
Chlumec nad Cidlinou (Rosteme s knihou) (2x) – 12.11.2013
Chýnov (1x) – 27.3.2013
Jablonec nad Nisou (2x) – 12.3.2013
Jičín (Rosteme s knihou) (2x) – 4.12.2013
Jindřichův Hradec (1x) – 21.3.2013
Jiřice (1x) – 4.6.2013
Klecany (2x) – 30.4.2013
Kolín (1x) – 6.5.2013
Kosmonosy (2x) – 29.4.2013
Košice (2x) – 26.10.2013
Košice (2x) – 25.10.2013
Košice (3x) – 24.10.2013
Kunštát (2x) – 17.4.2013
Liberec (2x) – 4.10.2013
Liberec (2x) – 11.4.2013
Líbeznice (1x) – 20.5.2013
Louny (2x) – 11.12.2013
Mladá Boleslav (2x) – 3.10.2013
Mladá Boleslav (1x) – 10.5.2013
Nová Včelnice (1x) – 21.3.2013
Nové Město nad Metují (2x) – 26.2.2013
Praha – Albatros (Jak se vaří kniha) (1x) – 31.1.2013
Praha – Albatros (Jak se vaří kniha) (1x) – 13.6.2013
Praha – Albatros (Jak se vaří kniha) (1x) – 14.3.2013
Praha – Bohnice (2x) – 5.11.2013
Praha – Fantazie (Zuby nehty)  (1x) – 17.6.2013
Praha – rozhlas Čajovna (1x) – 12.9.2013
Praha – Hornomlýnská, benefiční akce (1x) – 13.9.2013
Praha – kino AERO (1x) – 9.11.2013
Praha – Kolovraty (1x) – 20.6.2013
Praha – Luxor (Čteme pro Kuře) (1x) – 14.11.2013
Praha – MeetFactory (1x) – 10.12.2013
Praha – Městská knihovna s Pavlem Hlušičkou (1x) – 11.11.2013
Praha – Suk (1x) – 10.4.2013
Praha – Žofín – Rodinný den ČP (2x) – 5.10.2013
Praha (ČT – natáčení Pomáhejme si) (1x) – 19.4.2013
Praha (Národní technická knihovna) (1x) – 3.5.2013
Praha (Neoluxor – Pomněnkový den) (1x) – 21.5.2013
Praha (Svět knihy) (1x) – 19.5.2013
Praha (Svět knihy) (2x) – 17.5.2013
Praha (Svět knihy) (1x) – 16.5.2013
Praha (ZŠ Curieových) (1x) – 13.5.2013
Praha 4 – Pošepného nám. (2x) – 15.11.2013
Praha 4 – Pošepného nám. (2x) – 13.11.2013
Praha 4 (Divoké husy) (1x) – 23.10.2013
Praha 9 – Litvínovská (2x) – 2.10.2013
Praha 9 – Litvínovská (2x) – 1.10.2013
Praha (INSPO) (1x) – 16. 3. 2013
Rtyně v Podkrkonoší (1x) – 27.2.2013
Sadská (2x) – 21.10.2013
Semily (1x) – 21.5.2013
Slaný (2x) – 8.10.2013
Slaný (2x) – 7.10.2013
Sokolov (1x) – 6.6.2013
Sokolov (1x) – 22.4.2013
Sokolov (1x) – 21.4.2013
Sokolov (1x) – 20.4.2013
Solnice (2x) – 12.12.2013
Stráž u Boru u Tachova (1x) – 14. 5. 2013
Štěnovice (1x) – 7.5.2013
Teplice (1x) – 20.11.2013
Trmice (1x) – 20.11.2013
Třeboň (3x) – 20.3.2013
Turnov (2x) – 26.3.2013
Turnov (2x) – 25.3.2013
Unhošť (2x) – 31.5.2013
Veltrusy (2x) – 9.5.2013
Všetaty (1x) – 2.4.2013
Ždírec nad Doubravou (1x) – 24.5.2013
Žirovnice (2x) – 18.3.2013

2012  (realizováno 206 akcí)

Babice (u Říčan) (1x) – 26.11.2012
Bakov nad Jizerou (2x) – 16.3.2012
Benešov nad Černou (2x) – 18.10.2012
Bílina (2x) – 30.11.2012
Bohumín (1x) – 8.10.2012
Bohuňovice (2x) – 7.6.2012
Bohuňovice (2x) – 6.6.2012
Bratislava (Medická zahrada, rozhlas) (2x) – 25.6.2012
Bratislava (2x) – 26.6.2012
Bratislava (1x) – 27.6.2012
Bruntál (1x) – 17.5.2012
Březová (1x) – 16.4.2012
Břidličná (1x) – 17.5.2012
Bučovice (u Benešova) (1x) – 16.8.2012
Bystré (2x) – 4.10.2012
Častolovice (1x) – 15.3.2012
Černošice (2x) – 2.11.2012
Český Těšín (2x) – 8.6.2012
Děčín (2x) – 21.5.2012
Dobruška (1x) – 15.3.2012
Dolní Bojanovice (1x) – 23.4.2012
Dolní Újezd (2x) – 3.10.2012
Duchcov (2x) – 23.5.2012
Dymokury (2x) – 23.3.2012
Hartmanice (U Klatov) (1x) – 5.10.2012
Horažďovice (2x) – 1.10.2012
Horka nad Moravou (2x) – 5.6.2012
Horní Benešov (1x) – 16.5.2012
Horšovský Týn (1x) – 2.3.2012
Hostinné (2x) – 25.9.2012
Hrádek nad Nisou (2x) – 19.10.2012
Hulín (2x) – 10.4.2012
Choceň (2x) – 28.3.2012
Choceň (2x) – 27.3.2012
Chotěboř (2x) – 27.4.2012
Chotěboř (2x) – 2.5.2012
Chropyně (1x) – 12.4.2012
Jestřebí (1x) – 14.5.2012
Jevíčko (2x) – 2.10.2012
Jihlava (2x) – 21.3.2012
Jílové u Prahy (2x) – 30.10.2012
Karviná (3x) – 9.10.2012
Klánovice (2x) – 9.3.2012
Kněžmost (pasování) (1x) – 15.5.2012
Košice (1x) – 24.10.2012
Košice (3x) – 31.5.2012
Košice (3x) – 30.5.2012
Košice (2x) – 29.5.2012
Kraslice (2x) – 17.4.2012
Krnov (1x) – 16.5.2012
Kynšperk (1x) – 13.4.2012
Libáň (3x) – 18.6.2012
Liberec – Machnín (1x) – 19.4.2012
Litoměřice (vyhl.soutěže) (1x) – 10.11.2012
Loket (2x) – 18.4.2012
Lomnice (1x) – 16.4.2012
Luka nad Jihlavou (2x) – 20.3.2012
Mělník (2x) – 16.3.2012
Meziboří (2x) – 28.11.2012
Morkovice (2x) – 11.4.2012
Náchod (2x) – 12.3.2012
Nalžovské Hory (1x) – 1.10.2012
Nelahozeves (1x) – 24.9.2012
Nové Hrady (2x) – 16.10.2012
Nové Město nad Metují (2x) – 13.3.2012
Opočno (2x) – 14.3.2012
Orlová (1x) – 8.10.2012
Ostrava (Librex) (1x) – 7.9.2012
Piešťany (1x) – 20.6.2012
Poděbrady (2x) – 12.10.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.13) (1x) – 26.1.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.14) (1x) – 23.3.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.15) (1x) – 22.3.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.16) (1x) – 26.5.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.17) (1x) – 24.5.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.18) (1x) – 28.7.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.19) (1x) – 26.7.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.20) (1x) – 23.8.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.21) (1x) – 27.10.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.22) (1x) – 25.10.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.23) (1x) – 22.11.2012
Praha (Ivona uvádí…) (č.24) (1x) – 20.12.2012
Praha (Luxor, křest) (1x) – 20.2. 2012
Praha (PNP) (1x) – 4.4.2012
Praha (2x) – 26.1.2012
Praha (veletrh INSPO) (1x) – 17. 3.2012
Praha – Fantazie (Křest Začarované třídy) (1x) – 9.5.2012
Praha – Fantazie (Noc s Andersenem) (1x) – 30.3.2012
Praha – Chuchle (1x)  – 23.3.2012
Praha – Strahov (1x) – 1.6.2012
Praha – Suchdol (2x) – 26.4.2012
Praha – Suchdol (2x) – 11.5.2012
Praha – Fantazie (křest Začarované třídy) (1x) – 9.5. 2012
Praha (Čteme pro Kuře) (1x) – 9.11.2012
Praha (Literární kavárna Švandova divadla, křest Natálčina anduláka) (1x) – 1.3.2012
Praha (ČRo Regina, pořad Večer s Reginou) (1x) – 1.3. 2012
Praha (ČRo Regina, pořad Dopoledne s Reginou) (1x) – 30.3. 2012
Praha (Svět knihy) (2x) – 19.5.2012
Praha (Svět knihy) (2x) – 20.5.2012
Praha (Ta Kavárna- křest Lentilky) (1x) – 13.11.2012
Praha 4 (2x) – 22.3.2012
Praha 4 (Ke Kateřinkám) (2x) – 24.5.2012
Prešov (1x) – 22.10.2012
Protivín (2x) – 6.11.2012
Provodín (1x) – 14.5.2012
Prušánky (1x) – 23.4.2012
Rakovník (2x) – 25.4.2012
Ratíškovice (2x) – 24.4.2012
Rotava (1x) – 17.4.2012
Rychvald (3x) – 10.10.2012
Sedlčany (fotbal) (1x) – 15.10.2012
Sokolov (1x) – 15.4.2012
Sokolov (1x) – 14.4.2012
Sokolov (1x) – 13.4.2012
Staňkov (1x) – 2.3.2012
Sušice (1x) – 5.10.2012
Špindlerův Mlýn (2x) – 26.9.2012
Trmice (Den pro dětskou knihu) (1x) – 1.12.2012
Trmice (1x) – 22.5.2012
Třebíč (2x) – 10.5.2012
Třinec (1x) – 27.2.2012
Turnov (2x) – 3.4.2012
Turnov (2x) – 6.3.2012
Turnov (2x) – 5.3.2012
Ústí nad Labem (1x) – 22.5.2012
Varnsdorf (2x) 12. 12. 2012
Vranov nad Topľou (1x) – 23.10.2012
Vrbno pod Pradědem (2x) – 18.5.2012
Vřesina (2x) – 27.2.2012
Vysoké Mýto (2x) – 29.3.2012
Vysoké Mýto (2x) – 26.3.2012
Vyšší Brod (2x) – 17.10.2012
Zborovice (1x) – 11.4.2012
Zdounky (1x) – 12.4.2012
Zhoř (u Jihlavy) (2x) – 25.5.2012

2011  (realizováno 106 akcí)

Aš (1x) – 11.5.2011
Bělá pod Pradědem (2x) – 17.5.2011
Bitozeves (2x) – 28.3.2011
Brno (2x) – 31.10.2011
Budyně nad Ohří (1x) – 22.11.2011
Bystré (1x) – 9.11.2011
Dolní Bousov (1x) – 11.10.2011
Horažďovice (Den pro dětskou knihu) (1x) – 27.11.2011
Horažďovice (1x) – 25.3.2011
Hranice (u Aše) (1x) – 11.5.2011
Hrotovice (2x) – 12.4.2011
Chraštice (2x) – 6.4.2011
Jaroměřice (1x) – 3.10.2011
Jemnice (1x) – 19.4.2011
Jevíčko (1x) – 3.10.2011
Jičín (1x) – 24.3.2011
Karlovy Vary (1x) – 5.6.2011
Karlovy Vary (1x) – 4.6.2011
Karlovy Vary (1x) – 3.6.2011
Kněžmost (1x) – 11.10.2011
Košice (3x) – 25.5.2011
Košice (3x) – 24.5.2011
Letovice (1x) – 14.4.2011
Liberec (2x) – 7.4.2011
Lipová – lázně (2x) – 18.5.2011
Litoměřice (2x) – 23.11.2011
Litomyšl (1x) – 9.11.2011
Loučka (u ValMez) (1x)- 6.10.2011
Lubnice (1x) – 19.4.2011
Městečko Trnávka (1x)  – 4.10.2011
Mikulovice (1x) – 19.5.2011
Moravská Třebová (1x) – 4.10.2011
Pačejov (1x) – 25.3.2011
Plzeň (2x) – 30.11.2011
Podbořany (2x) – 30.3.2011
Poděbrady (1x) – 15.4.2011
Postoloprty (2x) – 29.3.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.1) (1x) – 27.1.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.2) (1x) – 24.3.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.3) (1x) – 24.3.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.4) (1x) – 28.5.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.5) (1x) – 26.6.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.6) (1x) – 23.7.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.7) (1x) – 28.7.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.8) (1x) – 25.8.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.9) (1x) –  22.10.201
Praha (Ivona uvádí…) (č.10) (1x) – 27.10.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.11) (1x) – 24.12.2011
Praha (Ivona uvádí…) (č.12) (1x) – 22.12.2011
Praha  (1x) – 2.2.2011
Praha (Rozhlas – Noc sA.) (1x) – 1.4.2011
Praha (Rozhlas) (1x) – 28.7.2011
Praha (Rozhlas) (1x) – 23.8.2011
Praha – Černá labuť (1x) – 15.10.2011
Praha – Jedličkův ústav (1x) – 8.4.2011
Praha – Motol (Helppes) (1x) – 17.9.2011
Praha (Dům čtení) (1x) – 4.5.2011
Praha (Fantazie – vernisáž fotografií) (1x) – 1.3.2011
Praha (Knihkupectví Fantazie) (1x) – 1.4.2011
Praha (Korunní) (1x) – 16.11.2011
Praha (Letná) (1x) – 25.11.2011
Praha (Luxor, křest Saxány) (1x) – 21.9.2011
Praha (Lužiny) (1x) – 3.11.2011
Praha (Mariánské náměstí) (1x) – 3.3.2011
Praha (Ruská) (1x) – 15.11.2011
Praha (Svět knihy) (3x) – 13.5.2011
Praha (ZŠ Hlubočepy) (2x) – 28.4.2011
Rožnov pod Radhoštěm (2x) – 5.10.2011
Sedlčany (fotbal) (1x) – 3.9.2011
Sedlčany (2x) – 8.3.2011
Třebíč (1x) – 13.4.2011
Unhošť (2x) – 20.5.2011
Ústí nad Labem (1x) – 6.9.2011
Valašské Meziříčí (1x) – 6.10.2011
Velké Opatovice (1x) – 14.4.2011
Vesec (1x) – 28.11.2011
Vratislavice nad Nisou (1x) – 28.11.2011
Vsetín (2x) – 7.10.2011
Vyškov (2x) – 1.11.2011
Zlaté Hory (1x) – 19.5.2011
Žatec (2x) – 31.3.2011
Želetava (1x) – 20.4.2011

2010  (realizováno 144 akcí)

Babice (u Říčan) (2x) – 17.12.2010
Bakov nad Jizerou (2x) – 21.10.2010
Bechyně (1x) – 25.10.2010
Bechyně (1x) – 12.3.2010
Bělá pod Bezdězem (1x) – 27.5.2010
Beroun (čtení v čajovně) (1x) – 30.10.2010
Bezděz (1x) – 28.5.2010
Blansko (2x) – 17.3.2010
Brandýs nad Labem (1x) – 12.5.2010
Brno – FFMU (1x) – 11.11.2010
Brtnice (3x) – 30.9.2010
Brumov – Bylnice (1x) – 25.6.2010
Brušperk (1x) – 17.5.2010
Byšice (2x) – 26.3.2010
Čáslav (1x) – 3.5.2010
Čelákovice (2x) – 6.10.2010
Čelákovice (1x) – 4.5.2010
Česká Lípa (1x) – 8.3.2010
Doksy (1x) – 28.5.2010
Doksy (2x) – 27.5.2010
Doksy (1x) – 26.5.2010
Dubá (1x) – 26.5.2010
Dvůr Králové nad Labem (japonská noc) (1x) – 22.5.2010
Dvůr Králové nad Labem (japonská noc) (1x) – 21.5.2010
Havlíčkův Brod (2x) – 3.11.2010
Hluk (1x) – 23.6.2010
Hodonín (2x) – 9.3.2010
Holice (2x) – 10.5.2010
Jemnice (japonská noc) (1x) – 14.5.2010
Jeseník (2x) – 11.10.2010
Jičín (Nejme Neotesánci) (1x) – 4.3.2010
Kašperské Hory (1x) – 27.6.2010
Kedzierzyn Koźle, Polsko (1x) – 22.4.2010
Kolín (1x) – 3.5.2010
Kralupy nad Vltavou (2x) – 30.3.2010
Kroměříž (1x) – 22.6.2010
Kuřim (2x) – 15.3.2010
Kyjov (1x) – 2.11.2010
Kyjov (1x) – 1.11.2010
Libčany (2x) – 25.3.2010
Liberec (1x) – 15.4.2010
Litoměřice (2x) – 24.5.2010
Louny (2x) – 23.3.2010
Lysá nad Labem (japonská noc) (1x) – 18.6.2010
Lysá nad Labem (1x) – 4.5.2010
Lysá nad Labem (2x) – 5.3.2010
Lysice (1x) – 16.3.2010
Mariánské Lázně (2x) – 30.4.2010
Milevsko (1x) – 26.10.2010
Mladá Boleslav (1x) – 5.5.2010
Nové Strašecí (2x) – 22.10.2010
Nový Bor (1x) – 8.3.2010
Nymburk (2x) – 6.5.2010
Planá nad Lužnicí (1x) – 11.3.2010
Postoloprty (1x) – 8.10.2010
Praha (Mariánské nám.) (1x) – 18.3.2010
Praha (TV Nova) (1x) – 2. 4. 2010
Praha (TV – pořad Sama doma) (1x) – 29. 9.2010
Praha (Na Veselí) (1x) – 7.6.2010
Praha (křest Ježíšek) (1x) – 7.12.2010
Praha (Barrandov) (2x) – 17.6.2010
Praha (Poláčkova) (2x)  – 18.5.2010
Praha (Svět knihy) (2x) – 15.5.2010
Praha – Portheimka (1x) – 8.6.2010
Praha (1x) – Stodůlky – 6.12.2010
Praha – 4 -Montessori (2x) – 5.11.2010
Praha – 4 -Montessori (2x) – 4.11.2010
Prostějov (2x) – 5.10.2010
Rájec – Jestřebí (1x) – 16.3.2010
Rakovník (2x) – 15.6.2010
Roudnice nad Labem (1x) – 25.5.2010
Rumburk (2x) – 4.6.2010
Rýmařov (2x) – 13.10.2010
Slaný (2x) – 11.5.2010
Slavičín (1x) – 25.6.2010
Soběslav (1x) – 26.10.2010
Soběslav  (1x) – 11.3.2010
Staňkovice (1x) – 8.10.2010
Stará Ves nad Ondřejnicí (1x) – 17.5.2010
Sušice (1x) – 27.9.2010
Štětí (1x) – 7.5.2010
Šumperk (2x) – 14.10.2010
Tábor (1x) – 25.10.2010
Tábor (1x) – 12.3.2010
Terezín (1x) – 25.5.2010
Tlumačov (1x) – 22.6.2010
Třešť (2x) – 1.10.2010
Uherské Hradiště (1x) – 23.6.2010
Uherský Brod (1x) – 24.6.2010
Uherský Ostroh (3x) – 21.6.2010
Ústí nad Labem (1x) – 2.3.2010
Valašské Klobouky (1x) – 23.6.2010
Varnsdorf (3x) – 3.6.2010
Velká nad Veličkou (1x) – 1.11.2010
Veselí nad Moravou (1x) – 1.11.2010
Veselí nad Moravou (1x) – 21.6.2010
Vrbno pod Pradědem (2x) – 12.10.2010
Vsetín (1x) – 24.6.2010
Zittau  (1x) – 13.6.2010
Zittau  (1x) – 12.6.2010
Zlín (1x) – 22.6.2010
Žatec (2x) – 7.10.2010
Žatec (2x) – 22.3.2010
Ždánice (1x) – 2.11.2010

2009  (realizováno 121 akcí)

Babice (1x) – 3.3.2009
Bílovec (2x) – 20.10.2009
Bory (2x) – 9.3.2009
Boskovice (2x) – 24.3.2009
Bystřice nad Olší (1x) – 18.6.2009
Cvikov (2x) – 5.3.2009
Dětenice (2x) – 10.3.2009
Dolný Kubín (1x) – 30.9.2009
Dvůr Králové nad Labem (pasování( (1x) – 22.6.2009
Fulnek (2x) – 17.6.2009
Fulnek (2x) – 16.6.2009
Havlíčkův Brod (2x) – 28.5.2009
Horažďovice (1x) – 12.10.2009
Hradec Králové (1x) – 14.10.2009
Hradec Králové (2x) – 11.6.2009
Hrádek (u Horažďovic) (1x) – 12.10.2009
Hranice (2x) – 23.10.2009
Hrochův Týnec (2x) – 9.10.2009
Chodov (1x) – 30.3.2009
Chrudim (2x) – 8.10.2009
Jaroměřice (1x) – 23.3.2009
Jemnice (2x) – 15.10.2009
Jemnice (1x) – 12.3.2009
Jevíčko (1x) – 23.3.2009
Kunovice (1x) – 3.3.2009
Lázně Bělohrad (1x) – 26.10.2009
Liberec (1x) – 26.3.2009
Lomnice (1x) – 27.3.2009
Ludgeřovice (2x) – 19.10.2009
Michalovce (1x) – 28.9.2009
Miletín (1x) – 26.10.2009
Moravská Třebová (1x) – 5.10.2009
Mosty u Jablunkova (1x) – 18.6.2009
Nejdek (1x) – 31.3.2009
Nová Role (1x) – 31.3.2009
Nová Role (2x) – 30.3.2009
Nová Ves nad Nisou (1x) – 2.11.2009
Nový Jičín (1x) – 22.10.2009
Nový Jičín (1x) – 21.10.2009
Ostrava – Mariánské Hory (1x) – 6.10.2009
Plzeň (2x) – 9.6.2009
Poprad (1x) – 30.9.2009
Praha – Bohnice (2x) – 30.4.2009
Praha – Červená cibule_promítání DQ (1x) – 22.9.2009
Praha – Galerie Klementinum (1x) – 10.12.2009
Praha – Hostivař (2x) – 29.5.2009
Praha – Kbely (2x) – 12.5.2009
Praha – Chodov (Klíček) (2x) – 4.3.2009
Praha – Kavčí hory (Kniha mého srdce) (1x) 19.7.2009
Praha – Košíře (1x) – 1.5.2009
Praha – LA křest knihy Ruce vzhůru (1x) – 9.12.2009
Praha – Opatov (1x) – 27.5.2009
Praha – (Trmalova vila) pořad R. Langera (1x) – 13.11.2009
Praha – Smíchov (1x) – 8.12.2009
Praha (Suk) (1x) – 8.4.2009
Praha – Svět knihy (2x) – 16.5.2009
Praha – Svět knihy (2x) – 15.5.2009
Praha – Zrcadlový sál MŠ (1x) – 2.6.2009
Prakšice  (1x) – 3.6.2009
Prešov (2x) – 25.9.2009
Prešov (2x) – 24.9.2009
Příbor (2x) – 21.10.2009
Příbram (2x) – 4.6.2009
Příbram (1x) – 6.4.2009
Rakovník (1x) – 27.10.2009
Rtyně v Podkrkonoší (2x) – 6.3.2009
Rychnov u Jablonce nad Nisou (1x) – 5.6.2009
Sobotka (2x) – 8.6.2009
Sokolov (kurz TP) (1x) – 29.3.2009
Sokolov (kurz TP) (1x) – 28.3.2009
Sokolov (kurz TP) (1x) – 27.3.2009
Staré Město (2x) – 2.3.2009
Strážnice (1x) – 3.3.2009
Studénka (2x) – 22.10.2009
Svitavy (1x) – 5.10.2009
Trebišov (1x) – 29.9.2009
Trnava (1x) – 2.10.2009
Třinec (1x) – 19.6.2009
Uhlířské Janovice (2x) – 10.6.2009
Veľký Krtíš (1x) – 1.10.2009
Vendryně (1x) – 19.6.2009
Vítkovice (1x) – 6.10.2009
Vranov nad Toplou (1x) – 28.9.2009
Vsetín (2x) – 21.4.2009
Vsetín (2x) – 20.4.2009
Zvolen (1x) – 1.10.2009
Žďár nad Sázavou (Noc s A.) (1x) – 3.4.2009
Železný Brod (1x) – 5.6.2009

2008  (realizováno 99 akcí)

Harrachov – 20.10.2008
Hlinsko – 3.10.2008
Hodonín – 27.5.2008
Horažďovice – 30.12.2008
Horažďovice – 7.10.2008
Horažďovice – 6.10.2008
Horažďovice – 25.3.2008
Horšovský Týn – 30.10.2008
Hustopeče – 22.5.2008
Chanovice – 6.10.2008
Chodov – 19.5.2008
Chrudim – 2.10.2008
Javorník – 3.7.2008
Jičín – 9. 9. 2008
Jičín – 10. 9. 2008
Jičín – 11.9. 2008
Jičín – 12.9. 2008
Jičín – 13.9. 2008
Jičín – 14.9. 2008
Jičín – 31.1.2008
Jičín – 30.1.2008
Liberec – 27.3.2008
Mělník – 17.5.2008
Nejdek – 19.5.2008
Nová Paka – 14.10.2008
Ořechov – 18.3.2008
Plzeň – 13.3.2008
Praha – 12.12.2008
Praha – 8.12.2008
Praha – Barrandov – 14.5.2008
Praha – Ďáblice – 5.12.2008
Praha – Ďáblice – 4.12.2008
Praha – Ďáblice – 3.12.2008
Praha – Literární akademie – 15.5.2008
Praha – Lužiny – 23.5.2008
Praha – Portheimka – 18.7.2008
Praha – Svět knihy – 25.5.2008
Praha – Svět knihy – 24.5.2008
Praha 5 – 10.7.2008
Prešov – 26.10.2008
Prešov – 25.10.2008
Prešov – 24.10.2008
Přelouč – 20.5.2008
Roudnice nad Labem – 23.10.2008
Roudnice nad Labem – 12.7.2008
Sedlnice – 1.5.2008
Sokolov – 20.5.2008
Sokolov – 19.5.2008
Stará Paka – 13.10.2008
Tišnov – 8.10.2008
Týn nad Vltavou – 6.5.2008
Velké Meziříčí – 10.10.2008
Velké Opatovice – 31.3.2008
Veľký Šariš – 26.10.2008
Znojmo – 15.5.2008
Žďár nad Sázavou – 9.10.2008
Žďár nad Sázavou – 12.3.2008
Žulová – 4.7.2008

2007  (realizováno 92 akcí)

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav (2x) – 23.10.2007
Česká Lípa – horory (1x) – 27.4.2007
Česká Třebová horory (1x)  – 25.5.2007
Český Dub (2x) – 9.10.2007
Doksy – (2x) – 16.10.2007
Doksy – horory (1x) – 27.4.2007
Dvůr Králové nad Labem – horory (1x) – 22.6.2007
Horažďovice (1x) – 4.10.2007
Hrušovany u Brna (1x) – 19.3.2007
Chomutov – horory (1x) – 1.6.2007
Jičín – (1x) – 4.7.2007
Kadaň – horory (1x) – 1.6.2007
Klášterec nad Ohří – horory (1x) – 31.5.2007
Klatovy (2x) – 22.3.2007
Kout na Šumavě (1x) – 5.8.2007
Kout na Šumavě (1x) – 4.8.2007
Kožlany (1x) – 21.5.2007
Lanškroun (2x) – 3.10.2007
Lanškroun – horory (1x) – 24.5.2007
Lázně Kynžvart (1.premiéra Pirátů) (1x) – 19.8.2007
Liberec veletrh (2x) – 28.3.2007
Litoměřice (2x) – 8.10.2007
Litoměřice – horory (1x) – 18.5.2007
Louny – horory (1x) – 18.5.2007
Lysá nad Labem – Polabský veletrh (1x) – 6.6.2007
Nové Město nad Metují (1x) – 20.3.2007
Ostrava (2x) – 16.12.2007
Ostrava (2x) – 15.12.2007
Pačejov (1x) – 4.10.2007
Police nad Metují -horory (2x) – 24.4.2007
Praha – (1x) – 14.12.2007
Praha – TV Sama doma (1x) – 13.11.2007
Praha – knihovna Barrandov (1x) – 30.10.2007
Praha – Skalka (2x) – 24.10.2007
Praha – ZŠ Umělecká (1x) – 17.10.2007
Praha – Spořilov (1x) – 15.10.2007
Praha – Stodůlky (2x) – 10.10.2007
Praha – Smíchov Portheimka (1x) – 5.6.2007
Praha – Táborská ( 2x) – 23.5.2007
Praha – České centrum – křest Zuby nehty (1x) – 17.4.2007
Praha – Na Veselí – horory (1x) – 16.5.2007
Praha – divadlo Na Prádle -Zuby nehty (1x) – 11.5.2007
Praha – knihovna Krč (1x) – 11.4.2007
Praha – Svět knihy (2x) – 4.5.2007
Praha – Svět knihy (1x) – 3.5.2007
Praha – GJM – horory (1x) – 2.5.2007
Praha – Suk (1x) – 4.4.2007
Praha – Noc s A. Ulita (1x) – 30.3.2007
Praha – Café Fra (1x)- 27.3.2007
Praha – Nám. Curieových (1x) – 8.3.2007
Praha – Čítárna u čerta (1x) – 6.3.2007
Praha – Čteme s Ramou (1x) – 3.2.2007
Prešov (2x) – 21.9.2007
Prešov (2x) – 20.9.2007
Prešov (2x) – 19.9.2007
Rokycany (2x) – 18.10.2007
Sedlčany (1x) – 7.12.2007
Sedlčany – fotbal (1x) – 8.9.2007
Sokolov  horory (1x) – 14.9.2007
Sokolov (1x) – 25.3.2007
Sokolov (1x) – 24.3.2007
Sokolov (1x) – 23.3.2007
Štěpánkovice – horory – (1x) – 10.5.2007
Štětí – horory (2x) – 12.10.2007
Uherské Hradiště horory (2x) – 20.4.2007
Ústí n.L. – gymnázium (1x) – 14.5.2007
Ústí nad Labem (2x) – 22.10.2007
Vesec – horory (2x) – 19.10.2007
Vysoké Mýto (2x) – 2.10.2007

2006   (realizováno 103 akcí)

Bruntál (2x) – 19.9.2006
Břeclav (2x) – 9.3.2006
Čelákovice (2x) – 26.9.2006
Dačice (3x) – 23.6.2006
Havlíčkův Brod (1x) – 13.10.2006
Hořice (2x) – 10.5.2006
Hradec Králové (2x) – 25.5.2006
Chodov (2x) – 4.10.2006
Jičín (1x) – 15.9.2006
Jílové (1x) – 2.11.2006
Jindřichův Hradec (1x) – 16.10.2006
Klatovy (2x) – 22.3.2006
Kojetín (2x) – 31.5.2006
Kraslice (2x) – 6.10.2006
Krnov (2x) – 20.9.2006
Kutná Hora (2x) – 24.3.2006
Libáň (2x) – 30.3.2006
Liberec – veletrh (2x) – 17.3.2006
Liberec – veletrh (3x) – 16.3.2006
Lomnice nad Lužnicí (1x) – 16.10.2006
Milevsko (1x) – 19.10.2006
Morašice (2x) – 23.10.2006
Moravské Budějovice (1x) – 2.10.2006
Olomouc (2x) – 12.4.2006
Ostrá – areál Botanicus, křest knihy Gotické okno čtenářům W.I.T.C.H. (1x) – 30.4.2006
Pardubice (2x) – 2.3.2006
Pelhřimov (1x) – 18.10.2006
Písek (1x) – 20.10.2006
Planá nad Lužnicí (1x) – 17.10.2006
Polička (2x) – 24.10.2006
Praha – Mendelova (2x) – 19.12.2006
Praha – Kavčí hory (1x) – 14.10.2006
Praha – Lužiny (1x) – 8.12.2006
Praha – Mendelova (1x) – 13.11.2006
Praha – Novodvorská (1x) – 16.5.2006
Praha – Památník národního písemnictví (1x) – 18.4.2006
Praha – Smíchov (1x) – 7.11.2006
Praha – Veletrh Svět knihy, 10.00 – 11.00 stánek Albatrosu (1x) – 5.5.2006
Praha – Veletrh Svět knihy, 13.00 stánek Egmontu (1x) – 6.5.2006
Praha – Rozhlas Regina (1x) – 19.5.2006
Praha – Vinohrady, křest knihy Tančící princezna (1x) – 14.12.2006
Praha – divadlo Kalich, křest knihy Lentilka pro dědu Edu (1x) – 25.4.2006
Praha – Suk (1x) -5.4.2006
Praha – TOP TV, pořad Pelmel (Gotické okno) (1x) – 4.4.2006
Prachatice (1x) – 18.5.2006
Prachatice (1x) – 17.5.2006
Prešov (2x) – 22.9.2006
Prešov (2x) – 21.9.2006
Rokycany (2x) – 14.11.2006
Sedlčany – 2. fotbalové utkání autorů se čtenáři  (1x) – 9.9.2006
Sobotka s Albatrosem (1x) – 3.7.2006
Sokolov (3x) – 5.10.2006
Tábor (1x) – 17.10.2006
Telč (2x) – 24.5.2006
Třebíč (2x) – 3.10.2006
Třeboň (1x) – 17.10.2006
Turnov – (1x) – 27.4.2006
Turnov -(2x) – 22.5.2006
Turnov – (2x) 15.1.2006
Týniště n. Orlicí (2x) – 23.5.2006
Uherské Hradiště (1x) – 7.12.2006
Uničov (2x) – 3.11.2006
Ústí n.L. – gymnázium (1x) – 7.3.2006
Ústí n.L. – vyhlášení výsledků lit.soutěže Psaníčko (1x) – 27.5.2006
Varnsdorf (3x) – 13.6.2006
Velké Přílepy (1x) – 20.4.2006
Vyškov (2x) – 9.10.2006

2005  (realizováno 71 akcí)

Benešov (pro knihovníky) (1x) – 19.10.2005
Brandýs nad Labem/Stará Boleslav (2x) – 11.10.2005
Brno (Svět knihy) (2x) – 13.11.2005
Čáslav (2x) – 7.11.2005
Čeperka (1x) – 31.3.2005
Česká Lípa (1x) – 3.11.2005
Český Těšín (2x) – 7.10.2005
Dobříš (2x) – 4.10.2005
Doksy (1x) – 3.11.2005
Dříteč (1x) – 31.3.2005
Františkovy Lázně (1x) – 30.3.2005
Hradec Králové (3x) – 20.9.2005
Cheb (1x) – 30.3.2005
Jihlava (2x) – 5.10.2005
Liberec (Veletrh dětské knihy) (1x) – 18.3.2005
Litvínov (2x) – 12.10.2005
Nová Paka (2x) – 9.11.2005
Nové Město na Moravě (2x) – 4.3.2005
Nové Město na Moravě (2x) – 3.3.2005
Nový Bydžov (1x) – 16.6.2005
Ostrov (37. dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana) (1x) – 13.10.2005
Plasy (1x) – 7.3.2005
Praha (rozhlas Odpoledne s Babičkou) (1x) – 24.10.2005
Praha (rozhlas) (1x) – 1.12.2005
Praha (Čítárna u čerta) (1x) – 30.5.2005
Praha (Den otevřených dveří Českého rozhlasu) (1x) – 21.5.2005
Praha (knihovna Opatov) (1x) – 25.5.2005
Praha (knihovna Opatov) (1x) – 18.5.2005
Praha (Kbely) (2x) – 24.11.2005
Praha (Kodymova) (1x) – 25.4.2005
Praha (kulturní dům Ládví) (1x) – 18.11.2005
Praha (Novodvorská) (1x) – 10.3.2005
Praha (Luxor – Za vysvědčení knížku z Albatrosu) (1x) – 30.6.2005
Praha (PNP – Suk) (1x) – 6.4.2005
Praha (Památník národního písemnictví, s M. Šimkovou) (1x) – 12.4.2005
Praha (ZŠ Horáčkova) (1x) – 17.6.2005
Praha (studovna Sukovy knihovny) (1x) – 9.2.2005
Praha (ZŠ Poláčkova) (1x) – 8.2.2005
Praha (natáčení Tv dokumentu o E. Krásnohorské) (1x) – leden 2005
Praha (talk shaw  R. Langera) (1x) – 19.11.2005
Prešov (2x) – 30.9.2005
Prešov (2x) – 29.9.2005
Prešov (2x) – 28.9.2005
Příbor (3x) – 6.10.2005
Sedlčany (fotbal) (1x) – 17.9.2005
Smilovice (u Frýdku-Místku) (1x) – 28.6.2005
Sokolov (2x) – 22.9.2005
Trutnov (s Albatrosem) (1x) – 2.3.2005
Třebíč (2x) – 3.10.2005
Turnov (1x) – 15.6.2005
Turnov (2x) – 10.10.2005

2004  (realizováno 70 akcí) 

Adamov (1x) – 20.5.2004
Benešov (2x) – 8.10.2004
Blansko (2x) – 19.5.2004
Brušperk (1x) – 21.4.2004
Bystřice nad Olší )1x) – 20.10.2004
Bystřice nad Pernštejnem (1x) – 4.10.2004
Hradec Králové (pro učitele, s Albatrosem) (1x) – 23.3.2004
Jablunkov (1x) – 21.10.2004
Jičín (s Albatrosem) (1x) – 8.12.2004
Jimramov (2x) – 4.10.2004
Kralovice (2x) – 7.10.2004
Libčany (1x) – 20.4.2004
Liberec (Čítárna U čerta s knihou – Veletrh dětské knihy) (2x) – 11.3.2004
Liberec (pobočka Kunratická) (1x) – 30.9.2004
Liberec (pobočka Ruprechtice) (1x) – 30.9.2004
Liberec (pobočka Vesec) (1x) – 30.9.2004
Lipník nad Bečvou (2x) – 6.10.2004
Lipovec (1x) – 20.5.2004
Mladá Boleslav (2x) – 10.11.2004
Moravský Krumlov (1x) – 10.3.2004
Návsí (1x) – 21.10.2004
Nové Město na Moravě (2x) – 5.10.2004
Pelhřimov (1x) – 4.5.2004
Praha (Budějáles) (1x) – 13.5.2004
Praha (Čítárna u čerta s knihou) (1x) – 4.11.2004
Praha (Čítárna u čerta ) (1x) – 16.12.2004
Praha (divadlo Za plotem) (1x) – 23.11.2004
Praha (knihovna Vikova) (1x) – 24.11.2004
Praha (knihovna Vikova) (1x) – 16.11.2004
Praha (Luxor) – křest knihy Teta to plete, J.A.Náhlovský (1x) – 6.12.2004
Praha (PNP – Suk) – (1x) – 7.4.2004
Praha (PNP), Teta to plete, s M. Šimkovou (1x) – 7.12.2004
Praha (rádio Akropolis) (1x) – 17.4.2004
Praha (Tramtárie, Míša a Šíma) (1x) – 27.5.2004
Praha (veletrh Svět knihy) (3x) – 6.5.2004
Praha (veletrh Svět knihy) (1x)
Rokycany (2x) – 14.10.2004
Rosice u Brna (1x) – 9.3.2004
Rychnov nad Kněžnou (1x) – 27.4.2004
Sobotka (3x) – 2.6.2004
Sobotka (1x) – 14.5.2004
Stará Ves nad Ondřejnicí (ZŠ) (2x) – 21.4.2004
Teplice (1x) – 3.6.2004
Třebíč (2x) – 15.11.2004
Třinec (1x) – 20.10.2004
Turnov (3x) – 25.10.2004
Udělení Řádu rytíře krásného slova (Praha, Zrcadlová kaple) (1x) – 1.6.2004
Ústí n.L. (vyhlášení dět.lit.soutěže Psaníčko) (1x) – 5.6.2004
Vendryně (1x) – 21.10.2004
Zlín (filmový festival) (2x) – 31.5.2004
Žďár nad Sázavou (2x) – 30.3.2004

2003  (realizováno 83 akcí)

Bohumín (2x) – 21.10.2003
Bystřice nad Olší (1x) – 20.5.2003
Cvikov (knihovna) (1x) – 7.10.2003
Čerčany (knihovna) (1x) – 10.10.2003
Český Těšín (1x) – 21.10.2003
Dobrá (2x) – 21.5.2003
Frýdek Místek (2x) – 22.10.2003
Havlíčkův Brod (2x) – 24.10.2003
Hnojník (knihovna) (1x) – 21.5.2003
Holice (knihovna) (2x) – 13.10.2003
Holice (knihovna) (2x) – 29.5.2003
Hořice (knihovna) (2x) – 22.4.2003
Hradec Králové – rozhovor v rozhlase (1x)  – 25.3.2003
Hradec Králové (knihovna, pro veřejnost) (2x) – 23.4.2003
Jihlava (knihovna) (2x) – 16.10.2003
Jindřichův Hradec (knihovna) (2x) – 9.10.2003
Jindřichův Hradec (knihovna) (2x) – 27.5.2003
Liberec (knihovna) (2x) – 16.9.2003
Liberec (škola, knihovna) (3x) – 28.5.2003
Liberec (Veletrh dětské knihy) (1x) – 5.3.2003
Litoměřice (1x) – 23.10.2003
Mohelnice (knihovna, Obchodní akademie) (1x) – 3.6.2003
Moravská Třebová (3x) – 16.6.2003
Mosty u Jablunkova (2x) – 4.5.2003
Nový Bydžov (knihovna) (2x) – 29.4.2003
Nymburk (knihovna) (1x) – 8.10.2003
Praha (Smíchov knihovna) (2x) – 3.11.2003
Praha (PNP Suk) (1x) -2.4.2003
Praha (knihovna Štúrova) (1x) – 16.5.2003
Praha (knihovna Vikova) (1x) – 16.4.2003
Praha (knihovna Vikova) (1x) – 26.3.2003
Praha (Luxor, křest Jmenuji se Martina, s K.Hrachovcovou) (1x) – 15.5.2003
Praha (Městská knihovna) (1x) – 11.6.2003
Praha (Městská knihovna – čtení Magnesia Litera) (1x) – 15.4.2003
Praha (rozhlas Regina) (1x) – 26.6.2003
Praha (Svět knihy, s Dr. Gábelem) (1x) – 24.4.2003
Praha (Svět knihy, Začarovaná třída) (2x) – 25.4.2003
Praha (Vikadlo Vinohrady) (1x) – 4.6.2003
Praha (ZŠ Barrandov) (3x) – 5.5.2003
Praha (ZŠ Jánošíkova) (1x) – 15.10.2003
Praha (ZŠ Jánošíkova) (2x) – 21.3.2003
Praha (ZŠ Květnového vítězství) (1x) – 14.5.2003
Praha (ZŠ Tusarova) (1x) – 30.5.2003
Praha čítárna U čerta s knihou (1x) – 4.11.2003
Praha Tramtárie (1x) – 13.12.2003
Sobotka (1x) – 1.7.2003
Třebechovice pod Orebem (knihovna) (1x) – 6.10.2003
Třebechovice pod Orebem (knihovna) (1x) – 8.4.2003
Třinec (knihovna) (1x) – 20.5.2003
Turnov (knihovna) (2x) – 13.5.2003
Turnov (2x) – 17.10.2003
Ústí n.L. (ZŠ Dobětice) (2x) – 12.5.2003
Vratimov (knihovna) (1x) – 19.5.2003
Vsetín (2x) – 17.6.2003
Žihle (knihovna) (2x) – 23.9.2003

2002  (realizováno 34 akcí)

Čelákovice (knihovna) (2x) – 8.10.2002
Černošice (ZŠ) 29.11. (1x) – 2002
Česká Lípa (knihovna) (1x) – 2.10.2002
Česká Lípa (ZŠ) s Amuletem (1x) – 20.11.2002
Doksy (knihovna) (1x) – 2.10.2002
Humpolec (knihovna) (2x) – 23.9. 2002
Jičín (knihovna) s Albatrosem (1x) – 12.7.2002
Jičín (knihovna) s Amuletem (1x) – 24.9. 2002
Jílové u Prahy (knihovna) (1x) – 16.5.2002
Jindřichův Hradec (knihovna) (1x) – 16.9.2002
Kamenice nad Lipou (knihovna) (1x) – 11.10.2002
Karviná (knihovna) (1x) – 25.9.2002
Koloděje (1x) – 4.12.2002
Nýřany (ZŠ) s Albatrosem (1x) – 18.12.2002
Praha (knihkupectví Luxor), křest Velké dětské encyklopedie (1x) – 22.10.2002
Praha (Mateřská škola – Prosek) (1x) – 11.12.2002
Praha (Pedagogická fakulta) (1x) – 13.5.2002
Praha (veletrh Svět knihy) (1x) – 10.5.2002
Praha (ZŠ Horáčkova) (1x) – 2.12.2002
Praha (ZŠ Horáčkova) (1x) – 24.7.2002
Praha (ZŠ Korunovační) (1x) – 16.10.2002
Praha (ZŠ Rajská) (1x) – 27.11.2002
Přerov (knihovna) (1x) – 9.10.2002
Sedlčany (knihovna) (1x) – 30.5.2002
Semily (ZŠ) (1x) – 14.10.2002
Sobotka (akce Šrámkova Sobotka) s O. Müllerem (1x) – 3.7.2002
Turnov (knihovna) (1x) – 25.11.2002
Turnov (knihovna) s Albatrosem (1x) – 27.5.2002
Turnov (knihovna) s Amuletem (1x) – 10.10.2002
Týniště nad Orlicí (knihovna) (1x) – 7.10.2002
Uherské Hradiště (knihovna) (1x) – 26.7.2002
Ústí n.L. (knihovna, soutěž Psaníčko) (1x) – 8.7.2002

2001 (realizováno 9 akcí)

Havířov (knihovna J. Wericha) (1x) – 29.10.2001
Havířov (knihovna Šrámkova) (1x) – 30.10.2001
Jičín (knihovna) s Albatrosem (1x) – 11.10.2001
Jičín (knihovna) s Albatrosem (1x) –  6.3.2001
Jílové u Prahy (knihovna) (1x) – 14.12.2001
Nymburk (knihovna) (1x) – 28.3.2001
Rychnov n. Kněžnou (knihovna) (1x) – 23.12.2001
Ústí n.L. (Pedagogické centrum) (1x) – 4.5.2001
Ústí n.L. (ZŠ Dobětice) (1x) – 18.5.2001

2000  (realizováno 9 akcí)

Kněžmost (knihovna) s J. Suchlem (1x) –  5.10.2000
Litomyšl (gymnázium a knihovna) (2x) -10.10.2000
Mladá Boleslav (knihovna) (1x) – 15.7.2000
Pelhřimov (knihovna) (1x) – 7.12.2000
Praha (MŠ Točitá) (1x) – 23.7.2000
Praha (Památník národního písemnictví) s I. Borskou (1x) – 6.5.2000
Praha (ZŠ Na Planině) (1x) – 27.7.2000
Žďár nad Sázavou (1x) – 18.5.2000

1999  (realizováno 21 akcí)

Černošice (ZŠ) (1x) – 26.3.1999
České Budějovice (s P.Faltýnovou) (1x) – 23.10.1999
Havlíčkův Brod (s P. Faltýnovou) (1x) – 12.10.1999
Hradec Králové (s P. Faltýnovou) (1x) – 5.10.1999
Jihlava (s P. Faltýnovou) (1x) – 7.10.1999
Karlovy Vary (s P. Faltýnovou) (1x) – 16.12.1999
Kladno (s P. Faltýnovou) (1x) – 24.10.1999
Litoměřice (divadlo-pořad Dámská středa) (1x) – 15.12.1999
Litoměřice (s P. Faltýnovou) (1x) – 11.12.1999
Most (s P. Faltýnovou) (1x) – 22.10.1999
Náchod (s P. Faltýnovou) (1x) – 16.10.1999
Ostrava (s P. Faltýnovou) (1x) – 28.10.1999
Plzeň (s P. Faltýnovou) (1x) – 27.10.1999
Praha (knihkupectví Krakatit), křest knihy Miss P. Faltýnová (1x) – 3.12.1999
Praha (knihovna Opatov) s P. Faltýnovou (1x) – 18.10.1999
Praha (MŠ Točitá) (1x) – 23.7.1999
Praha (Slovanský ostrov) s P. Faltýnovou (1x) –  25.12.1999
Praha 9 (Dětský domov) s P. Faltýnovou (1x) – 7.12.1999
Teplice (s P. Faltýnovou) (1x) – 12.12.1999
Uherské Hradiště (s P. Faltýnovou) (1x) – 29.10.1999
Žďár nad Sázavou (s P. Faltýnovou) (1x) – 19.12.1999

1998  (realizována 1 akce)

Praha (Arbesovo knihkupectví), křest s K. Hrachovcovou – 21.10.1998